هفتمین نشست " هم‌اندیشی مخاطبان و فعالان فلسفه برای کودکان و نوجوانان"

۳۰ تیر ۱۳۹۳ | ۱۵:۰۵ کد : ۷۷۹۳ خبر و اطلاعیه
تعداد بازدید:۱۸۵۹
 هفتمین نشست " هم‌اندیشی مخاطبان و فعالان فلسفه برای کودکان و نوجوانان"

گروه فبک پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی هفتمین نشست از سلسله نشست های ماهانه "هم‌اندیشی مخاطبان و فعالان فلسفه برای کودکان و نوجوانان" را  با موضوع: هنر در برنامه آموزش تفکر فلسفی و با سخنرانی آقای دکتر محمدرضا سوداگر ( عضو هیات علمی دانشگاه شهید چمران اهواز) برگزار خواهد کرد.

برنامه آموزش تفکر فلسفی نیازمند واسطه هایی تسهیل گر است تا امور انتزاعی را برای کودکان قابل لمس نماید لذا برای ارتباط مناسبتر با آنان، هنر مدعی این امر است. بر این مبنا هنر به عنوان یک تسهیل گر ارتباطی در برنامه آموزش تفکر فلسفی  می تواند ایفای نقش نماید، در این کارگاه سعی بر آن است تا با ارائه یک نمونه از تجربیات کارگاهی، شیوه این تسهیل گری مورد بررسی و نقد قرار گیرد. این برنامه  به ترتیب در سه بخش: کارگاه عملی،  تبیین مبانی نظری بخش کارگاهی و نقد و بررسی کار انجام شده، با مشارکت حاضران در جلسه برگزار خواهد شد.

  گروه فبک از کلیه مربیان، فعالین و علاقمندان حوزه فلسفه برای کودکان، روانشناسی، فلسفه و همچنین معلمین مدارس برای شرکت  در این نشست که 4 شهریورماه 1393 از ساعت 14:30 تا 16:30 در سالن حکمت پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی برگزار خواهد شد دعوت کرده است .

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید  با شماره تلفن 88046891  - 021  الی 3 داخلی 264  و یا آدرس ایمیل fabak_g@yahoo.com   تماس حاصل فرمایید .


مکان: بزرگراه کردستان، نبش خیابان 64 غربی، پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی، طبقه همکف، سالن حکمت

فایل های ضمیمه

کلید واژه ها: پژوهشگاه ihcs research center پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی


نظر شما :