اخبار

 • مسابقات مجازی کشوری پانتومیم و دومینو

  قابل توجه دانشجویان گرامی احتراما بدینوسیله به اطلاع می رساند به مناسبت هفته سلامت و روان، و در راستای پویش دانشجویی سلامت روان، مسابقات مجازی کشوری پانتومیم (از تاریخ ۲۰ تا ۳۰ مهر ماه۹۹) و دومینو ( از تاریخ ۱ تا ۱۰ آبان ماه ۹۹) ویژه دانشجویان دانشگاه‌های کشور برگزار می شود، لذا علاقمندان می توانند با تکمیل فرم ثبت نام پیوست در مسابقات یاد شده شرکت نمایند.
 • بازدید از مرقد مطهر امام خمینی(ره) و غبار روبی مزار شهدا

  بدینوسیله به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند، معاونت فرهنگی در نظر دارد به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر بازدید از مرقد مطهر امام خمینی(ره) و غبار روبی مزار شهدا را فراهم نماید، لذا از علاقمندان تقاضا می شود درخواست خود را تا آخر وقت اداری روز شنبه ۱۸/۱۱/۹۹ از طریق واتساپ به شماره تلفن ۰۹۰۵۲۴۸۰۳۲۸ ارسال نمایند. زمان و حرکت جهت بازدید روز یکشنبه مورخ ۱۹/۱۱/۹۹ ساعت ۹ صبح از درب اصلی پژوهشگاه می‌باشد.
 • بازدید از موزه عبرت

  با سلام و احترام بدینوسیله به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند معاونت فرهنگی در نظر دارد به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر بازدید از موزه عبرت را فراهم نماید، لذا از علاقمندان تقاضا می شود درخواست خود را تا آخر وقت اداری روز شنبه ۱۸/۱۱/۹۹ از طریق واتساپ به شماره تلفن ۰۹۰۵۲۴۸۰۳۲۸ ارسال نمایند. زمان و حرکت جهت بازدید روز دوشنبه مورخ ۹۹/۱۱/۲۰ ساعت ۳۰/ ۸ از درب اصلی پژوهشگاه می باشد.
 • اصلاحیه برنامه درسی رشته فرهنگ و زبانهای باستانی

  اصلاحیه برنامه درسی رشته فرهنگ و زبانهای باستانی: درس سغدی مسیحی خانم دکتر زرشناس روزهای یکشنبه۱۰تا۱۲
 • مراسم سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران

  بنام خدا بیا بیا که شمیم بهار می‏آید دل رمیده ما را قرار می‏آید سر از افق بدرآورد صبح آزادی سرود فتح و ظفر زین دیار می‏آید هم زمان با فرا رسیدن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران معاونت کاربردی سازی علوم انسانی و فرهنگی جشن انقلاب را با حضور همکاران و دانشجویان پژوهشگاه برگزار می کند. در این مراسم که روز سه شنبه ۲۱ بهمن ماه سال جاری از ساعت ۱۰صبح لغایت ۱۲ ظهر به شکل مجازی برگزار می شود ، علاوه بر سخنرانی ریاست محترم پژوهشگاه برنامه ها و مسابقاتی نیز تدارک دیده شده است، از آن جمله: ۱- سخنرانی یکی از شخصیهای سیاسی و علمی ۲- سخنرانی یکی از چهره های سینمای انقلاب و دفاع مقدس ۳- پخش کلیپهای کوتاه با موضوع انقلاب اسلامی ۴- اجرای زنده سرودهای انقلابی با حضور گروه سرود بین اللملی اسراء ۵- اهدای جوایز به برندگان مسابقات نقاشی و خاطره نویسی بنابراین از تمامی همکاران ارجمند و خانواده های محترمشان و همچنین دانشجویان گرامی که علاقمند هستند در این دو مسابقه شرکت نمایند تقاضا می شود آثار خود را تا آخر وقت اداری روز چهارشنبه ۱۵/۱۱/۹۹ از طریق واتساپ به شماره تلفن ۰۹۰۵۲۴۸۰۳۲۸ ارسال نمایند . با آرزوی توفیقات روز افزون معاونت کاربردی سازی علوم انسانی وفرهنگی
 • آزمون جامع رشته فلسفه علم و فناوری.اسفند۹۹

  به اطلاع دانشجویان محترم رشته فلسفه علم و فناوری می رساند امور مربوط به آزمون جامع خود را می بایست در روز شنبه مورخ۹۹.۱۲.۲۳به واحد آموزش خانم افضلی ارائه نمایند.با تشکر واحد آزمون تحصیلات تکمیلی پژوهشگاه