کارگاه آموزشی تحلیل محتوا

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ | ۱۷:۳۶ کد : ۷۵۱۳ خبر و اطلاعیه
تعداد بازدید:۱۰۲۶
کارگاه آموزشی تحلیل محتوا

کارگاه تحلیل محتوای پیام‌های ارتباطی در پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی برگزار خواهد شد. مدرس این کارگاه دکتر مهدخت بروجردی علوی (عضو هیات علمی گروه ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی)  است. این کارگاه 8 ساعته روز چهارشنبه 7 خرداد 1393 برگزار خواهد شد.

هزینه ثبت نام این کارگاه برای عموم 500.000 ریال تعیین شده است که دانشجویان با ارائه کارت معتبر از 20% تخفیف برخوردار خواهند بود. مهلت ثبت نام تا تاریخ 4 خرداد 1393 تعیین شده است و متقاضیان می‌بایست تا این تاریخ هزینه ثبت‌نام خود را به شماره حساب 0107428525007 بانک ملی (سیبا) به نام درآمدهای اختصاصی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی واریز نمایند و با مراجعه به سایت پژوهشگاه فرم ثبت نام را دریافت و تکمیل و مدارک خود را به دفتر آموزش‌های آزاد تخصصی مدیریت تحصیلات تکمیلی واقع در پل کریم خان، مابین خیابان شهید قرنی و خیابان ایرانشهر، پلاک 178، طبقه چهارم، اتاق 7 مدارک خود به صورت حضوری ارائه نمایند.

لازم به ذکر است به تمامی شرکت کنندگان گواهی معتبر شرکت در کارگاه آموزشی ارائه خواهد شد. متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن 88490213 یا با ایمیل workshop.ihcs@gmail.com تماس حاصل فرمایند. محل برگزاری کارگاه در بزرگراه کردستان، نبش خیابان 64 غربی، پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی، سالن حکمت خواهد بود.

فایل های ضمیمه


( ۱ )

نظر شما :