ضیافت افطاری انجمن مطالعات قرآنی و فرهنگ اسلامی ایران؛

۲۴ تیر ۱۳۹۴ | ۱۴:۳۳ کد : ۱۱۷۰۹ خبر و اطلاعیه
تعداد بازدید:۱۴۸۹

مراسم انجمن مطالعات قرآنی و فرهنگ اسلامی ایران روز دوشنبه 22 تیر ماه مصادف با 26 ماه مبارک رمضان  رأس ساعت 19 در محل سالن حکمت پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم حاضرین محترم به آیاتی چند از کلام الله مجید گوش جان سپردند. سپس سرکار خانم دکتر پارسا، ریاست محترم انجمن مطالعات قرآنی و فرهنگ اسلامی ایران، ضمن بیان خیر مقدم و آرزوی قبولی طاعات برای  حاضرین، به اعلام نتایج انتخابات هیئت مدیره، تبیین سیاست­های کلّی انجمن، مصوّبه­های هیئت مدیره و همچنین فعالیت­های صورت گرفته توسط انجمن پرداختند.

در ادامهٔ مراسم، جناب آقای دکتر پاکتچی در زمینهٔ مطالعات علمی و روش مند قرآن کریم ایراد سخنرانی کرده و چشم­اندازی از فعالیت­های انجمن مطالعات قرآنی و فرهنگ اسلامی ایران را برای حضّار ترسیم کردند.

در بخش بعدی برنامه جناب آقای دکتر ایازی پیرامون بالا بردن سطح کیفیت مطالعات قرآنی صحبت کردند و   خاطر نشان کردند که در سال­های اخیر بیشتر به افزایش کمّی مطالعات قرآنی توجه شده و پس از این باید به  کیفی کردن فعالیت­ها بپردازیم.

پس از انجام مراسم سخنرانی نماز جماعت در محل نمازخانهٔ پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی برگزار شد و سپس میهمانان گرامی در ضیافت افطاری که از سوی انجمن مطالعات قرآنی و فرهنگ اسلامی ایران تدارک دیده شده بود شرکت کردند.

نظر شما :