پیام تسلیت رئیس جمهور خطاب به دکتر بروجردی/اعلام زمان مراسم خاکسپاری

۱۴ خرداد ۱۳۹۴ | ۰۴:۵۸ کد : ۱۰۵۷۹ خبر و اطلاعیه
تعداد بازدید:۲۵۴۰
پیام تسلیت رئیس جمهور خطاب به دکتر بروجردی/اعلام زمان مراسم خاکسپاری

مراسم تشیع پیکر فرزند سر کار خانم دکتر اشرف لسادات بروجردی، معاون فرهنگی - اجتماعی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی، و فرزند شهید غلامعلی معتمدی ( از شهدای هفتم تیر) دکتر امیر معتمدی ، معاون آموزش و پژوهش سازمان جوانان هلال احمر، روز شنبه صبح ساعت 9 از مقابل مسجد دانشگاه تهران انجام خواهد شد.
روابط عمومی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی
حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی درگذشت دکتر امیر معتمدی را تسلیت گفت.

 متن پیام تسلیت حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی بدین شرح است:

انالله وانا الیه راجعون
سرکار خانم اشرف بروجردی
درگذشت نابهنگام فرزند برومند و فرهیخته تان مرحوم دکتر امیر معتمدی موجب اندوه خاطر و تالم فراوان گردید.
بی شک فضایلی که آن مرحوم از پدر انقلابی و تلاشگر خود شهید غلامعلی معتمدی و سرکار عالی وفعالیت خود در عرصه های خدمت رسانی و یاری نیازمندان کسب کرد، توشه ای شایسته برای وی در سرای باقی و جوار حق تعالی است.
اینجانب این ضایعه درد ناک را به شما و خانواده محترم تسلیت گفته،برای آن مرحوم غفران واسعه الهی و برای عموم بازماندگان صبر واجر مسالت دارم.
حسن روحانیپیام‌های تسلیت وزرای علوم، بهداشت، ورزش و جوانان و رییس جمعیت هلال احمر در پی درگذشت دکتر معتمدی
در پی درگذشت دکتر امیر معتمدی معاون آموزش و پژوهش سازمان جوانان هلال احمر از سوی تعدادی از مسوولان دولتی، پیام هایی صادر شده است.


پیام تسلیت وزیر علوم


وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری در پیامی درگذشت نا بهنگام دکتر امیر معتمدی، معاون آموزش و پژوهش سازمان جوانان هلال احمر را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، متن پیام تسلیت محمد فرهادی به شرح ذیل است:

خانواده محترم مرحوم دکتر امیر معتمدی

خبر اندوهناک درگذشت نابهنگام جوان مومن و انقلابی دکتر امیر معتمدی موجب اندوه خاطر و تألم و تاثر فراوان گردید . سجایای اخلاقی ، عشق خدمت به محرومان ، محبت اهل بیت وتلاش گری در تحقق اهداف انقلاب اسلامی از ویژگی های مثال زدنی دکتر معتمدی بود .همزمانی در گذشت وی با ایام رحلت بنیانگزار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) را می توان نماد عشق به امام امت و ادامه راه او تا پایان عمر دنیایی دانست .

این ضایعه اسفناک را به خانواده محترم ایشان به خصوص سرکار خانم اشرف بروجردی ، همسر و سایر بازماندگان تسلیت می گویم وبرای آن عزیز از دست رفته غفران واسعه الهی و برای عموم بازماندگان صبر و اجر مسئلت دارم.پیام تسلیت وزیر بهداشت

وزیر بهداشت در پیامی درگذشت دکتر امیر معتمدی معاون آموزش و پژوهش سازمان جوانان هلال احمر را تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت، متن پیام تسلیت سید حسن هاشمی به شرح زیر است:

"درگذشت دکتر امیر معتمدی، معاون پرتلاش آموزش و پژوهش سازمان جوانان هلال احمر، موجب تأسف و تأثر اینجانب گردید دکتر امیر معتمدی در خانواده ای انقلابی و با ایمان پرورش یافته و یادگار شهید عزیز مهندس غلامعلی معتمدی از شهدای گرانقدر هفتم تیر بود که متعهدانه در این نهاد بزرگ خدمت نمود و دردمندانه از هیچ تلاشی برای یاری همراهان و اعضاء این سازمان فروگذار نکرد و بی تردید نام او در ذهن و خاطر اعضای جمعیت جاودانه خواهد ماند.

اینجانب ضمن تسلیت به خانواده و همکاران این مرحوم در سازمان هلال احمر و جهاد دانشگاهی از خداوند متعال برای آن مرحوم، رحمت واسعه الهی و برای خاندان معزز ایشان صبر و شکیبایی مسألت می‌نمایم.


پیام تسلیت رئیس جمعیت هلال‌احمر

رئیس جمعیت هلال‌احمر در پیامی درگذشت دکتر امیر معتمدی، معاون آموزش و پژوهش سازمان جوانان هلال احمر را به خانواده داغ‌دیده وی و خانواده بزرگ جمعیت هلال‌احمر تسلیت گفت.

متن پیام تسلیت سید امیرمحسن ضیائی به شرح ذیل است:

«درگذشت ناگهانی دکتر امیر معتمدی، معاون پرتلاش آموزش و پژوهش سازمان جوانان، خانواده بزرگ جمعیت را در غم و اندوه بزرگی فرو برد. دکتر معتمدی از جوانان خستگی‌ناپذیری بود که برای اعتلای اهداف و اصول جمعیت، به‌ویژه در حوزه جوانان که خود از جنس آنها بود، با تمام وجود همراه سایر دلسوزان این نهاد مردمی گام برمی‌داشت. او که در دامان خانواده‌ای مومن و ارزشی رشد کرده و بالیده بود (او فرزند شهید بزرگوار مهندس غلامعلی معتمدی از شهدای هفتم تیر بود) در ماموریتی کاری و در حین اقامه نماز، دعوت خالقش را لبیک گفت و جمعیت هلال‌احمر را از نعمت وجود خود بی‌نصیب کرد. فقدانی که جز با صبر و شکیبایی نمی‌توان آن را طاقت آورد.

این ضایعه دردناک را به همه همکارانش در سازمان جوانان، خانواده بزرگ جمعیت هلال‌احمر و بیت معظم شهید معتمدی تسلیت گفته و امیدوارم راه روشن و خدایی این جوان سربلند توسط سایر هم‌قطارانش ادامه یابد.


پیام تسلیت وزیر ورزش و جوانان


وزیر ورزش وجوانان در پیامی درگذشت دکتر امیر معتمدی ، معاون آموزش وپژوهش سازمان جوانان جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران را تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، در پیام محمود گودرزی آمده است:

«سرکارخانم دکتر اشرف بروجردی

خبر ناگهانی در گذشت دکتر امیر معتمدی ، معاون آموزش و پژوهش سازمان جوانان جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران و فرزند شهید غلامعلی معتمدی موجب تالم و تاثر گردید.

ضمن عرض تسلیت مصیبت وارده از خداوند کریم برای آن مرحوم مغفرت و برای شما و سایر بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می نمایم.


 

***گفتنی است دکتر امیر معتمدی، معاون آموزش و پژوهش سازمان جوانان هلال‌احمر، فرزند شهید مهندس غلامعلی معتمدی از شهدای هفتم تیر بود که روز گذشته در ماموریت اداری در کشور ایتالیا در حین اقامه نماز ظهر دعوت حق را لبیک گفت.

فایل های ضمیمه

کلید واژه ها: پژوهشگاه ihcs research center پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی


نظر شما :