برگزاری سخنرانی با عنوان " یادگیری خودگردان "

۰۸ اسفند ۱۳۹۱ | ۱۹:۱۹ کد : ۶۱۹۲ خبر و اطلاعیه
تعداد بازدید:۱۵۰۸
برگزاری سخنرانی با عنوان  " یادگیری خودگردان  "

 گروه فلسفه برای کودکان و نوجوانان (فبک ) پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی در نظر دارد سخنرانی با عنوان" یادگیری خودگردان " و با حضور  خانم دکتر ملیحه راجی   را در تاریخ 14 اسفند ماه  از ساعت 10 الی 12 برگزار کند .

 

حضور کلیه معلمان و مربیان و علاقمندان به فلسفه ، روانشناسی و تعلیم و تربیت موجب غنای هر چه بیشتر این برنامه خواهد بود (شرکت برای عموم آزاد است )

مکان : بزرگراه کردستان، خیابان 64 غربی(ایرانشناسی)- پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی -سالن حکمت

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره تلفن 88046891-3  ( داخلی 264 )و یا پست الکترونیک  fabak_g@yahoo.com   تماس حاصل فرمایید.

 

چکیده سخنرانی  :

یادگیری خودگردان یکی از شیوه‌های یادگیری است که منشا و خاستگاه آن در آموزش  غیر رسمی و بزرگسالان است . اما در عرصه آموزش رسمی و عمومی نیز کاربرد خاص خود را  دارد . در این شیوه یادگیری ، یادگیرنده ابتکارعمل و مسئولیت آنچه را که در آموزش او رخ می دهد بر عهده می گیرد . امتیازات این نوع یادگیری آگاهی هر چه بیشتر دانش آموز یا فراگیر از مسئولیت خود در یادگیری است ، یادگیران خودگردان کارآمدتر ، اجتماعی تر و قادر به پرورش قواعد خودرهبری هستند . یادگیران خودگردان مطمئن ،مستقل ، با انگیزه و دارای پشتکار می باشند و سه مولفه مهم این یادگیری عبارتند از : خودگردانی ، خودبازبینی و انگیزش .

 

فایل های ضمیمه


نظر شما :