برگزاری سخنرانی با عنوان « کاربرد آموزشی نظریه ویگوتسکی"

۰۶ آذر ۱۳۹۱ | ۱۳:۱۳ کد : ۵۷۵۴ خبر و اطلاعیه
تعداد بازدید:۱۷۴۰
برگزاری سخنرانی با عنوان « کاربرد آموزشی نظریه ویگوتسکی"

گروه فلسفه برای کودکان و نوجوانان (فبک ) پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی در نظر دارد سخنرانی با عنوان « کاربرد آموزشی نظریه ویگوتسکی » و با حضور دکتر مهرنوش هدایتی  را در تاریخ 11 آذرماه  از ساعت 10 الی 12 برگزار کند .

 

حضور کلیه معلمان و مربیان و علاقمندان به فلسفه ، روانشناسی ، تعلیم و تربیت و خصوصاً برنامه فلسفه برای کودکان و نوجوانان ، موجب غنای هر چه بیشتر این برنامه خواهد بود (شرکت برای عموم آزاد است )

مکان : بزرگراه کردستان، خیابان 64 غربی(ایرانشناسی)- پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی -سالن حکمت

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره تلفن 88046891-3  ( داخلی 264 )و یا پست الکترونیک  fabak_g@yahoo.com   تماس حاصل فرمایید.

 

چکیده سخنرانی  :

یکی از قویترین پشتوانه های نظری برنامه فبک خصوصا از باب امکان اجرای آن با توجه به مراحل رشد شناختی کودک ، نظریه تاریخی ، فرهنگی و اجتماعی ویگوتسکی است .به جهت آنکه ویگوتسکی بسیار زود درگذشت و در برهه تاریخی خود قادر به نشر رویکرد خویش نشد . بعدها ترجمه و توسعه فعالیت های او با دشواری صورت گرفت اما طی دهه های اخیر اهمیت و کاربرد این نظریه بر متخصصان رشد و تعلیم و تربیت اثبات گشته و تمایل به این رویکرد روزافزون گشت.این سخنرانی مایل به توصیف کاربردی نظریه  خصوصا در قالب حلقه کندوکاو است.

فایل های ضمیمه


نظر شما :