کارگاه یک روزه «حلقه کندوکاو بر اساس روش دیالکتیک سقراطی» با حضور استاد دانشگاه استکهلم سوئد

۲۷ خرداد ۱۳۹۱ | ۱۸:۴۷ کد : ۲۹۹۱ خبر و اطلاعیه
تعداد بازدید:۱۶۸۹
<div style="text-align: right;"> </div>
کارگاه یک روزه «حلقه کندوکاو بر اساس روش دیالکتیک سقراطی»  با حضور  استاد دانشگاه استکهلم سوئد
گروه فلسفه برای کودکان ونوجوانان(فبک) پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی کارگاه یک روزه «حلقه کندوکاو بر اساس روش دیالکتیک سقراطی»را با حضور خانم  دکتر پیلگرن، استاد دانشگاه استکهلم سوئد برگزار می کند

متیو لیپمن در رویکرد آموزشی تحت عنوان «حلقه کندوکاو فلسفی» خود را وام دار شیوه دیالکتیک سقراطی می داند. این شیوه مبتنی بر پرسشگری های متناوب برای روشن شدن ذهن مخاطب و تقویت قوای استدلالی است. امروزه در نظام های پیشرفته آموزشی از این روش جهت ارتقای فکر و بهبود یادگیری در کودکان بهره گرفته می شود. کارگاه مذکور نیز با همین هدف برگزار می شود. علاقمندان به شرکت در این کارگاه، فرم ضمیمه را تکمیل و حداکثر تا 5 تیرماه، از طریق پست الکترونیک برای گروه ارسال نمایند. خاطر نشان می شود به دلیل محدودیت ظرفیت کارگاه، اولویت با افرادی است که زودتر ثبت نام کرده اند و در برنامه ها و کارگاه های پیشین، به خصوص کارگاه تربیت مربیِ گروه فلسفه برای کودکان و نوجوانان پژوهشگاه علوم انسانی مشارکت داشته اند.

آخرین مهلت ثبت نام کارگاه 5 تیر ماه و زمان برگزاری آن  10 تیرماه از   ساعت 8 تا 9:30 صبح اعلام شده است.علاقه مندان برای حضور در کارگاه باید فرم ثبت نام را از بخش فایل های پیوست دانلود و پس از تکمیل به نشانی الکترونیکfabak_g@yahoo.com ارسال کنند.تلفن 88014557  برای پاسخگویی بیشتر اعلام شده است.

.کارگاه به صورت ترجمه همزمان و شرکت کنندگان گواهی حضور دریافت خواهند کرد

 

فایل های ضمیمه


نظر شما :