ارسال پیام
محتوا
پیام دعوت

همایش های علوم انسانی
در حال حاضر همایش های بسیاری در داخل و خارج از کشور در حوزه های مختلف علوم انسانی برگزار می شود که محملی برای نمود تولیدات علمی اساتید و پژوهشگران موفق ایرانی است، نکته حائز اهمیت برای شرکت در این گردهمایی علمی، اطلاع یابی به موقع و دقیق از زمان و محورهای همایش و تلاش برای ارسال مقالات است که معمولا همین نکته، سبب بازماندن نتایج تحقیقات از این همایش ها می شود و لزوم وجود مرجعی برای جمع آوری اطلاعات و ارسال آن به متخصصین را نمایان می سازد .

پژوهشگاه علوم انسانی با راه اندازی این پایگاه، اطلاعات کنفرانس ها و همایش های علمی را در حوزه علوم انسانی پوشش می دهد و از طریق اطلاع رسانی به اساتید و صاحب نظران حوزه های تخصصی شرایط انعکاس بین المللی نتایج تولیدات علمی اندیشمندان ایرانی را در خارج از کشور فراهم می کند و نیز بانک اطلاعات دقیقی برای برگزار کنندگان همایش های تخصصی برای دسترسی به متخصصان و پژوهشگران حوزه های مختلف علوم انسانی و اسلامی را امکان پذیر می سازد . زمان،مکان،مهلت ارسال چکیده یا متن کامل مقالات،محورهای همایش و... اطلاعاتی هستند که در اختیار قرار داده شده است.

شایان ذکر است؛ همایش های معرفی شده صرفا جهت اطلاع پژوهشگران و اساتید است و هیچ مسئولیتی درمورد برگزارکنندگان یا مشارکت کنندگان در همایش های بین المللی علوم انسانی،متوجه پژوهشگاه نمی باشد.


[برای دسترسی به اطلاعات آخرین همایش های بین المللی علوم انسانی اینجا را کلیک کنید]1


loading